Agnieszka Orłowska – kobieta, która odniosła sukces

Firma

Agnieszka Orłowska – kobieta, która odniosła sukces

Agnieszka Orłowska od 3 lat piastuje stanowisko prezesa w Globalnym Centrum Biznesowym HP. Trzeba przyznać, że to nie lada sukces, jednakże droga do osiągnięcia nie była łatwa. Jak przebiegała kariera Agnieszki Orłowskiej, zanim zaczęła zarządzać Globalnym Centrum Biznesowym HP? Przedsiębiorcza Polka ukończyła studia na wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Posiada również wykształcenie podyplomowe związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Zanim związała się z marką HP w 2007 roku, przez prawie 10 lat zdobywała doświadczenie przy realizacji projektów w największych firmach w Polsce. Przez 8 lat pełniła funkcje dyrektora i zarządzała kadrą pracowniczą w Wabco Polska.

Ponadto kierowała projektami marketingowymi na terenie Polski w koncernie Danone oraz zajmowała się finansami i księgowością w Skanska Polska. W HP początkowo odpowiadała za projekty związane z zarządzaniem wiedzą, komunikowaniem, jakością oraz zasobami ludzkimi. Umiejętności i kompetencje sprawiły, że stopniowo awansowała, aż w 2012 roku objęła stanowisko prezesa.

Uważana jest za jedną z najbardziej przedsiębiorczych i wpływowych Polek.

Back To Top