Kamerowanie z dronem

Szkolenia

Kamerowanie z dronem

Drony stały się znane szerszej publiczności przede wszystkim za sprawą ich obecności w mediach. Bezzałogowe statki powietrzne są przydatne bardzo często. Trzeba sfilmować pożar budynku? Dron już leci na miejsce a widzowie dostają dokładny widok z góry. A może zawody sportowe potrzebują efektownej oprawy? Tu również dron świetnie się sprawdzi.

Urządzenie może filmować biegi, mecz czy skoki narciarskie z góry bez ryzyka, że bezzałogowiec przeszkodzi zawodnikom. Wiele osób kupuje też drony, by bawić się w kręcenie własnych efektownych filmów. Wprowadzenie do szerokiej sprzedaży dronów zbiegło się w czasie z pojawieniem się innego przydatnego gadżetu – kamerki GoPro. To niewielka kamera do zadań specjalnych.

Możesz ją zamontować, gdzie tylko chcesz. Jest bardzo wytrzymała i pozwala na nakręcenie świetnych, dynamicznych ujęć. Nawet jeśli dron nie jest fabrycznie wyposażony w kamerę, można do niego dołączyć GoPro i każdy domowy filmowiec będzie miał pole do popisu. Oczywiście publikując nagrane materiały, trzeba mieć na uwadze, by nie naruszyć niczyich dóbr osobistych.

Back To Top