Organizacja dziecięcej garderoby

Akcesoria do wnętrz

Organizacja dziecięcej garderoby

http://www.tanibankiet.pl/meble/mapa-witryny

Wydawałoby się, że to kobieta ze wszystkich istot na świecie posiada największą ilość ubrań. To prawda, ale tylko wtedy, kiedy jest jeszcze małą kobietą.

Organizacja dziecięcej garderoby jest dla każdej mamy i każdego taty nie lada wyzwaniem, ze względu na to, że musi opierać się na trzech zasadach: dobrej dostępności, funkcjonalności i maksymalnie najmniejszego wysiłku. Tak jak w przypadku organizacji ubrań dorosłych, ubranka dziecięce powinny być podzielone na pory roku oraz ze względu na przeznaczenie.

Osobno przechowuj spodnie, koszulki, body i sweterki swojego malucha. W ten sposób oszczędzisz czas na szukanie w szafie potrzebnego ubranka.

Do segregacji używaj osobnych szuflad i półek. Jeśli nie masz takiej możliwości, zaopatrz się w sklepie z artykułami do domu w pudła i pudełka dekoracyjne, gdzie będziesz mógł przechowywać ubrania swojego dziecka.

Jeśli zauważysz rzeczy swojej pociechy, z których już wyrosła, natychmiast odkładaj je w inne miejsce niż szafa. W ten sposób unikniesz przeładowania ubraniami i pomyłki w wyborze za małych rzeczy po raz drugi.

Back To Top