Szafa

Akcesoria do wnętrz

Szafa

www.pixled.pl https://shop36.pl/MODELE-3D-c1212

W swojej szafie trzymamy większość swoich ubrań, ale nie tylko, ponieważ często jest to również bielizna czy dodatki. Jak dobrze zorganizować te przestrzeń? Warto podzielić swoje ubrania na „działy”, to znaczy osobno poukładać spodnie, spodniczki oraz bluzki.

W ten sposób wszystko będzie bardziej przejrzyste i łatwo dostępne. Po drugie, zawsze staraj się utrzymywać porządek! Nie pozwól, aby Twoje ubrania były poukładane chaotycznie i bez ładu, ponieważ możesz w ten sposób pognieść ulubioną koszulę czy spodnie i będzie czekało Cię dodatkowe prasowanie przed ubraniem tej rzeczy.

Po trzecie, warto swoje ubrania uporządkować według pory roku: w przypadku, kiedy mamy lato, a z nieba leje się żar, nie warto w swojej szafie trzymać ciepłych swetrów. Postaraj się również pogrupować swoje ubrania i wymieniać je wraz z nadchodzącą porą roku.

Dodatki w postaci szali i apaszek trzymaj głównie na wieszakach, w ten sposób nie pogniotą się i nie zniszczą. Często rób segregację swoich ubrań, przynajmniej raz na miesiąc.

Back To Top