Każdy ma swój gust

Akcesoria do wnętrz

Każdy ma swój gust

krzesła konferencyjne

Ilu ludzi, tyle opinii – nie inaczej jest z gustem estetycznym. Jeśli poprosimy trzy przypadkowo napotkane osoby, by na podstawie dostępnych opcji przygotowały plan dekoracji tego samego wnętrza, to z dużą dozą prawdopodobieństwa uzyskane efekty będą się od siebie różniły. To całkowicie normalne i byłoby dziwne, gdyby stało się inaczej.

Rzecz jasna zdarza się, że wiele osób ma podobny zmysł estetyczny i pogląd na to jak urządzić pokój czy kuchnię, ale zasada jest taka, że się różnimy – i całe szczęście. Dzięki tym różnicom świat ma więcej barw, bo chyba byłoby nudno, gdyby wszystkim podobało się to samo. Opcji jest sporo.

Są utrzymane w różnej tonacji, odwołują się do odmiennych wzorców. Dobierając wystrój wnętrza zgodny z własnymi upodobaniami wyrażamy siebie, czasami podkreślamy indywidualizm. Dotyczy to w szczególności tych stylizacji, które nieco odbiegają od typowego podejścia.

Nierzadko właśnie takie osoby stają się wzorem i źródłem inspiracji dla innych, zatem nie bójmy się odważniejszych pomysłów na dekoracje wnętrza, w którym przyszło nam żyć lub pracować.

Back To Top