Biżuteria

Biżuteria

23 lipca 2017 Off By Hanna
welur tkanina https://styl-sklep.pl/tkanina-zaslonowa-obiciowa-welur-grafit tkanina dekoracyjna, obiciowa welur grafi stolyskladane.pl Mextra https://homeperfume.pl/pl/c/Kringle-Candle/172

Przechowywanie biżuterii dla każdej kobiety może stanowić wielkie wyzwanie. Kolczyki, łańcuszki czy bransoletki mogą ulec poplątaniu, jeśli nie będą dobrze zorganizowane. Warto zaplanować przechowywanie swojej biżuterii, ponieważ w ten sposób zniszczy się oraz będzie dla nas bardziej dostępna. Swoją biżuterię przechowuj w szkatułkach, najlepiej z dużą ilością przegródek, aby osobno przechowywać swoje ulubione kolczyki czy bransoletki. Taka szkatułka będzie stanowić piękny element dekoracyjny w Twoim pokoju lub na toaletce.

Jeśli borykasz się z poplątanymi łańcuszkami, zainwestuj w samoprzylepne haczyki, które można nabyć w każdym sklepie z artykułami domowymi. W ten sposób Twoja biżuteria nigdy się nie poplącze i nie zniszczy. Warto również zachować pudełka dekoracyjne, w których otrzymujesz biżuterię. W nich możesz przechowywać małe kolczyki czy wisiorki. Staraj się nie wrzucać swojej biżuterii, takiej jak naszyjniki czy łańcuszki do jednego pudełka czy szuflady – w ten sposób mogą się splątać, a nawet połamać.